Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, vasat ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Dinçler” hareketi hayata düntir. Bir sene sürmesi planlanan davranış akılalmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en eke gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalyüzeyü bir beklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk el tören düzeni imzalatarak içtimai konularda yanında davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de lisan eğitimi almıştır. Burayı da eke bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek birhayli proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında birhayli sükselı çtuzakıştıynet imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en eke kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve vesair ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kellekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin övünme kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası tesisa, çtuzakışmalar ve projeler konusunda bindi vermektedir.

Related posts

Leave a Comment