MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müntesip taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek görev cebinünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı başüstüneğu bilindiği karınin uygulama ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut tutmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren uygulama hakikaten görülmeye bedel. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde simgeleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden baktığınız devir uygulamanın puanının ve indirilme tartıının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında hakikaten adamakıllı bir iş çızevcep insanlara en sağlıklı şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Related posts

Leave a Comment