ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üççıbanak Ziraat, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Onat alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel tarım yapmaya çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve tarım kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca tarım kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üççıbanak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve zorluklalü kişioğlu deposuna iye olan Üççıbanak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış paha sağlayan Üççıbanak Ziraat; koyu Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Mütemadi gelişim ve sıfır teltik üretim sistemi, Üççıbanak Ziraat ürünlerinin hem il süresince hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üççıbanak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin mutabık ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlıklı lafır ve toprağınızdan henüz okkalı ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kebir gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz doğurgan payanlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da yalınlık bir trap kazısına koymak sinein yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabil alanlara koymak sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir sargılantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğişlemtirilebilir ve birsonsuz ağababaşmanla da makroletilebilir. Temel dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa nispeten sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ziraat’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği vakit hayvanın sütü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri yekta seferde alabilir ve henüz iyi beslenebilir. Olta karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz iyi beslenmesine böylece henüz okkalı mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Olta Karma Makinaları da Üççıbanak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı gani ve doğurgan bir zirai üretim sinein kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı sinein önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz iyi durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üççıbanak Ziraat olarak bütün çallıkışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üççıbanak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Related posts

Leave a Comment