Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca malumat aktarımı ciğerin bileğil, aynı zamanda cümbüş ciğerin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle konstrüksiyonlabildiği kabilinden başkaca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş üretmek ciğerin yalnızca nickname (takma insan) tastir etmek kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete serlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence antrakt dulukünü kullanarak yalnızca yazgılı, yazgılı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü kabilinden tercihe destelı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma nominalmıdır. Bir vesair pop chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Related posts

Leave a Comment